Byrå

519282

BYRÅ, 1900-tal, vitmålad med mässingshandtag, lådor i björk, höjd 106 cm, 123x47 cm

Färgbortfall på hela möbeln, rödrosa fläck på toppen, ett handtag trasigt, nyckel saknas, allmänt slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Byrå

Budhistorik (3 bud)

3809635
3802286
750
3802167

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.