Gottfrid Kallstenius oljemålning

519279

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Landskapsmotiv, signerad G Kallstenius, olja på duk, ca 71x100 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Budhistorik (6 bud)
3838455
6 000
3838451
5 200
3838448
4 600
3829800
3827960

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.