Spegel med konsolbord

519276

SPEGEL, KONSOLBORD, spegeln sengustaviansk Stockolmsarbete, konsollbordet i sengustaviansk stil, gråmålad med blåmålade detaljer, höjd ca 196x75, konsolbordets höjd ca 59 82x33 cm

Krackelering i spegelns färg, röda fläckar i konsolbordet, allämänt slitage i bägge

Speglar, Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Spegel med konsolbord

Budhistorik (16 bud)
3810981
4 800
3810728
4 600
3805449
4 400
3810726
4 400
3805449
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.