Vikskärm

519271

VIKSKÄRM, 4 dlr, 1900-tal, en sida svartlackerad med motiv av bambu och storkar, en sida guldbelagd med motiv av näktergalar och körsbärsblom, fotbeslag i mässing, höjd ca 183 cm

Föremålet visas på Nybrogatan 32, Stockholm, 8-12 feb
Utlämning sker i Magasin 5 i Frihamen, Stockholm,
fr o m 14 feb

Ställvis lackskador, befläckningar om bägge sidorna, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Nybrogatan 32, Stockholm

Vikskärm

Budhistorik (21 bud)
3810910
8 400
3808057
8 200
3808057
8 000
3810907
7 800
3808057
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.