Oidentifierad konstnär, olja

519270

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Landskap, signerad och daterad Ellen 1893, olja på pannå av papp, 21x23 cm

smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Oidentifierad konstnär, olja

Budhistorik (1 bud)

3810665
2018-02-10 19:30:17

2018-02-10 kl 21:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.