Michelin pltskylt

519266

MICHELIN PLÅTSKYLT, ca 1960-tal, litograferad plåt, märkt "Michelin X AS"", Made in France, ca 80x60 cm

Rost och ytskador

Diverse

Rum 12

Michelin pltskylt

Budhistorik (12 bud)
3810178
850
3798986
3799263
750
3798986
700
3799262
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.