Herrbetjänt och tamburmajor

519263

HERRBETRJÄNT samt. TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, gulmetall, märkta Rörmekano I Skånes Fagerhult, höjd 108 respektive 182 cm

Smärre beläggningar, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Herrbetjänt och tamburmajor

Budhistorik (10 bud)
3810131
3810128
3810092
3810090
3810089
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.