Väggklocka Siemens

519251

VÄGGKLOCKA, Siemens, 1900-talets andra hälft, diameter ca 30 cm

Slitage, ej funktionstestad

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Väggklocka Siemens

Budhistorik (1 bud)

3840546
2018-02-23 14:47:12

2018-02-23 kl 15:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.