Soffa svängd modell

519249

SOFFA, 1900/2000-tal, svensk möbelproducent, svängd modell med lösa sitt- och ryggplymåer, textilklädsel, längd ca 235, sitthöjd 45 cm

HISTORIK: Enligt uppgift inköpt i butiken Gåvan, Östermalm, Stockholm

Bruksslitage, blekt klädsel

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa svängd modell

Budhistorik (4 bud)

3809379
450
3809054
3808844
3796122

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.