Byrå barockstil

519245

BYRÅ, 1800-talets slut, barockstil, björk, 4 lådor, beslag i mässing, höjd 94, 101 x 60 cm, nyckel finns

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå barockstil

Budhistorik (24 bud)
3810669
3 200
3810632
3810134
2 800
3809847
2 600
3810115
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.