Antoni Tapies En samlares hem

519236

ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Forma Blanca, 1988, signerad och numrerad 28/99, färgetsning med carborundum, bladmått ca 56x75,5 cm

I svart ram

Konst, Grafik, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Antoni Tapies  En samlares hem

Budhistorik (22 bud)
3848662
15 000
3848659
14 500
3848653
14 000
3848649
13 500
3848647
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.