Antoni Tapies En samlares hem

519230

ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Perfil, 1987, signerad och numrerad Tapies 23/99, färgetsning med carborundum, bladmått ca 56 x 76 cm

LITTERATUR: Galfetti 1127

I svart ram

Konst, Grafik, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Antoni Tapies  En samlares hem

Budhistorik (16 bud)
3848774
13 000
3848790
13 000
3848774
12 500
3848781
12 000
3848774
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 245 EUR, 1 463 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.