Byrå ek 1900-talets mitt

519221

BYRÅ, teak, 1900-talets mitt, Skaraborg, tre dörrar med bakomliggande hyllplan och lådar, höjd ca 118, 156x43 cm

Bruksslitage, repor och fläckar, nyckel finns att hämta vid utlämningsdisken

Möbler, Skåp, byråer

Hylla 1

Byrå ek 1900-talets mitt

Budhistorik (22 bud)
3810619
3 200
3810454
3810290
2 800
3810453
2 800
3810290
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.