Vägglampor 1 par

519213

VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca (exl skärmar) 13 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade

Belysning, Vägglampor

Hylla 4

Vägglampor 1 par

Budhistorik (24 bud)
3810659
3 600
3810658
3 400
3810647
3 200
3810654
3810647
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.