Antoni Tapies En samlares hem

519204

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Exposición Aparicions, 1982, signerad och numrerad Tapies 15/99, edition Joan Prats, Barcelona, färglitografi på Guarropapper, bladmått ca ca 76x55 cm;

LITTERATUR: Galfetti 873

I svart ram

Konst, Grafik, Samlingar

Visas på begäran

Antoni Tapies  En samlares hem

Budhistorik (13 bud)
3848397
8 200
3848393
8 000
3848390
7 800
3848388
7 400
3848133
7 200

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.