Sideboard med marmorskiva 1900-tal

519201

SIDEBOARD / BÄNK, 1900-talets mitt, bestat lövträ, skiva i marmor, höjd 42, 120x40 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 18

Budhistorik (38 bud)
3809839
4 200
3809760
3809377
3 800
3807321
3 600
3809375
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.