Ljusstakar Louis XVI-stil

519185

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-tal, parställda, delvis förgylld brons samt marmor, i form av orientaliska figurer, höjd 31,5 cm

Slitage

Diverse

Monter 4

Ljusstakar Louis XVI-stil

Budhistorik (15 bud)
3809473
5 600
3809477
5 400
3809473
5 200
3808882
5 000
3807442
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.