Kandelabrar Art Deco

519183

KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, 1930-tal, nysilver, möjligen C.G. Hallberg, höjd 27 cm

Smärre slitage

Diverse

Monter 4

Kandelabrar Art Deco

Budhistorik (4 bud)

3809236
450
3808949
3806861
3796124

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.