Marianne von Munchow ryamatta

519177

MARIANNE VON MÜNCHOW, ryamatta, Svensk Hemsöljd, signerad MvM, ca 200x140 cm

Slitage, fläckar, några fransar saknas

Mattor/Textilier

Hylla 11

Marianne von Munchow ryamatta

Budhistorik (4 bud)

3803747
3 600
3803276
3 400
3803746
3 200
3803276

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.