Stockholms Auktionsverk X Layered bordssurtout

519172

BORDSSURTOUT, 1800-talets andra hälft, empirestil, förgylld brons, med tre glasflaskor, brickans diamater ca 32 cm, höjd ca 33 cm

En ring med smärre lagning

Diverse, Hem

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
3808538
5 800
3801421
5 600
3808381
5 400
3801421
5 200
3803541
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.