Ljusstakar förgylld brons 1800-tal

519170

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första häft, senempire, förgylld brons, höjd 27 cm

Diverse

Monter 3

Budhistorik (9 bud)
3807574
6 400
3807551
6 200
3807514
5 000
3800988
4 600
3798355
4 200

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.