Bengt Fransson oljemålning

519159

BENGT FRANSSON (född 1935): "Flicka i blomsteräng", signerad Bengt Fransson, olja på pannå, ca 24x19 cm

Fack 32

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3813779
2 600
3813717
2 400
3813717
3813777
1 900
3813717
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.