Fartygsventil 1900-tal

519155

FARTYGSVENTIL, mässing, glas, 1900-talets andra hälft, diameter ca 43 cm

Nautica/Technica

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fartygsventil 1900-tal

Budhistorik (28 bud)
3807126
4 600
3807009
4 400
3805162
4 200
3807008
3805162
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.