Toilettebord Karl Johan

519147

TOILETTEBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, mahogny, på lejontassar, nyckelbössning i ben, höjd 76, med spegel 137, 90x40 cm

Lösa delar, skador, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Toilettebord Karl Johan

Budhistorik (23 bud)
3808135
2 400
3808401
3808135
3804793
3804791
1 400

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.