Blyinfattade fönster 2 st jugend

519141

FÖNSTER, 2 st., snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, 113-115x51-53,5 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Slitage

Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (48 bud)
3808544
11 000
3808537
10 500
3808541
10 500
3808537
10 000
3808529
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.