Lars Norrman färglitografi

519139

LARS NORRMAN (1915-1979): Kvinnor på strand, ur serien "Kvinnor, kvinnor" utgiven 1975, signerad Lars Norrman, färglitografi, 34/40, bladmått ca 42x65 cm, ej inramad

Ej inramad

Rum 2

Lars Norrman färglitografi

Budhistorik (4 bud)

3806534
450
3803815
3800440
3799726

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.