Antoni Tapies En samlares hem

519126

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Compostion, signerad och numrerad 23/75, färglitografi, stämpel Erker Presse, St. Gallen, bladmått ca 75x55,5 cm

Konst, Grafik, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Antoni Tapies  En samlares hem

Budhistorik (17 bud)
3848275
7 400
3848021
7 200
3848273
7 000
3848021
6 000
3847997
5 800

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.