Stolar Leksandsmodell

519125

STOLAR, 4 st, snarlika, s.k. "Leksandsmodell", 1800-tal, furu, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, något rangliga, sprickor

Möbler, Stolar, Allmoge

Makadamgatan 11, Helsingborg

Stolar Leksandsmodell

Budhistorik (3 bud)

3838174
3833821
3827225

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.