Spegel rokoko

519123

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, delat glas, förgylld, höjd 67 cm

delvis senare förgyllning,slitage, lagningar

Speglar

Rum 13

Spegel rokoko

Budhistorik (16 bud)
3809149
4 600
3804306
4 400
3807418
4 400
3804306
4 200
3805153

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.