Oidentifierad konstnär 17/1800-tal

519115

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): insjölandskap, akvarell på papper, 19,5x15,5 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (10 bud)
3806994
3805966
750
3805966
650
3806001
600
3805966
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.