VAPPU ROSSI

519112

Vappu Rossi (1976-), "Newborn".
Sign. 2012. Litografi, 5/15, 37x43 cm.

Konst, Grafik, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

VAPPU ROSSI

Budhistorik (16 bud)
Bud EUR
3827630
100
3827628
95
3827627
90
3827625
85
3827624
80

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR:
150