Gustaf Hertzberg

519107

GUSTAF HERTZBERG (1832-1878): "Fästmansbrevet", signerad och daterad A. G. Hertzberg 1869, ca 44x37 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Gustaf Hertzberg

Budhistorik (6 bud)
3810021
4 200
3803433
3803147
450
3796389
3796023

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.