Bordsplateau senempire

519105

BORDSPLATEAU, senempire, Frankrike 1800-tal, förgylld och mörkpatinerad brons, etikettmärkt Rivierre, kvicksilverfolierat glas, höjd 5, diameter 28 cm

Smärre slitage

Diverse

Monter 4

Bordsplateau senempire

Budhistorik (16 bud)
3810568
4 200
3810583
4 200
3810568
3809950
3 800
3810564
3 800

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.