SVEN X:ET ERIXON

519104

Sven X:et Erixon (1899-1970) Åsna.
Sign. Litografi, 3/50, 35x27 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

SVEN X:ET ERIXON

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
3818875
55
3815149
50
3815149
45
3817549
40
3815149
35

Slutpris EUR:
55
570 SEK, 62 USD
Utropspris EUR:
150