INGEGERD MÖLLER

519100

Ingegerd Möller (1928-). Bergvägg, Valö.
Sign. Akvarell 18x25 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

INGEGERD MÖLLER

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
3814692
2018-02-12 18:32:22
30

2018-02-14 kl 15:20
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
150