IVAR MORSING

519095

Ivar Morsing (1919-2009) Gubbar.
Sign. Olja på pannå 22x20 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

IVAR MORSING

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
3818546
2018-02-14 14:23:25
30

2018-02-14 kl 14:40
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
150