Postament Jacob-stil

519094

POSTAMENT, Jacob-stil, 1900-tal, mahognyfanerat, lister i mässing, höjd 67, 33 x 33 cm

Smärre slitage och torrsprickor

Diverse

Rum 7

Postament Jacob-stil

Budhistorik (7 bud)
3809255
2 800
3804819
2 600
3804819
3796537
3796482
1 400

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.