Manschettknappar 1 par 18 k guld

519089

MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld med blandslipade rökkvartser, ca 15x11 mm, med svensk importstämplar, totalvikt ca 9,8 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (14 bud)
3809524
3812677
3809524
3798432
3798431
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.