Bordspendyl Frankrike nyrokoko

519088

BORDSPENDYL, Frankrike, nyrokoko, 1800-talets slut, patinerad och förgylld brons, höjd ca 38 cm

Urtavla skadad med otydlig signatur. Nyckel och pendel medföljer.

Klockor/Ur

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (7 bud)
3798656
3793790
3793789
3793785
450
3793784

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.