Berlockarmband 18 k guld

519086

BERLOCKARMBAND, 18 k guld, pansarlänk med berlocker, mestadels 18 k guld, bl at en fingerborg och en klöver, längd ca 18 cm, totalvikt ca 8,9 g

Bruksslitage, mindre repor och bucklor

Guld/Smycken

Monter 19

Berlockarmband 18 k guld

Budhistorik (7 bud)
3812470
1 900
3812467
1 800
3809519
1 700
3803563
3803562
700

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.