Bordsur med glaskupa 1900-tal

519085

ÅRSUR, Schatz, 400 dagars ur, 1900-talets andra hälft, lackerad mässing, emaljerad urtavla, med glaskupa, höjd ca 31 cm

Nyckel och originaldokument medföljer.

Klockor/Ur

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bordsur med glaskupa 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
3810847
600
3796735
550
3796414
500
3796734
450
3796414

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.