Berlockarmband 18 k guld

519084

BERLOCKARMBAND, 18 k guld, bismarcklänk, Anetoft & Persson, Stockholm, 1963, med berlocker, mestadels 18 k guld, bl at en träsko och en fotball, längd ca 19 cm, totalvikt ca 19,8 g

Bruksslitage, mindre repor

Guld/Smycken

Monter 19

Berlockarmband 18 k guld

Budhistorik (6 bud)
3812990
4 800
3812899
4 600
3812989
4 400
3812899
4 200
3809527

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.