Esaias Thorén litografi

519083

ESAIAS THORÉN (1901-1981), surrealistisk komposition, signerad Esaias Thorén, numrerad 70/100, litografi, bildstorlek ca 31x21 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 21

Esaias Thorén litografi

Budhistorik (3 bud)

3807544
450
3793821
3793821

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.