Spegel senempire

519081

SPEGEL, senempire, 1800-talets första hälft, mahognyfanerad, 123 x 52 cm

Smärre slitage och torrsprickor

Speglar

Rum 13

Spegel senempire

Budhistorik (5 bud)
3809313
3809312
650
3809311
600
3806615
550
3797460
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.