Kuddar Japan 1900-tal

519078

KUDDAR, 1 par, Japan 1900-tal, glaserat porslin, höjd 14,5, 13 x 6 cm

Enstaka smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 4

Kuddar Japan 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
3810014
500
3810006
450
3810005
3809395
3808557

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.