Liis Koger

519071

LIIS KOGER (Estland, född 1989): "Päikesepaiste ja piimatilk", signerad och daterad 2016, akryl/olja på duk, ca 60x90 cm

Tavelvagn 2

Liis Koger

Budhistorik (4 bud)

3811779
3810932
1 600
3810928
3798144

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.