Liis Koger

519069

LIIS KOGER (Estland, född 1989): "Tree of life - started from the sea", signerad och daterad Liis Koger 2017, olja på duk, ca 90x60 cm

PROVENIENS (enligt uppgift): Tallinn Airport Gallery, Tallinn, Estonia, 2017

Liis Koger

Budhistorik (9 bud)
3815074
1 900
3811515
1 700
3810931
1 600
3810930
3804275
1 300

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.