Martin Åberg oljemålning

519063

MARTIN ÅBERG (1888-1946): "Högalidskyrkan/snöbild, signerad och daterad Martin Åberg 1940, olja på duk lagd på pannå , 64x53 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 3

Martin Åberg oljemålning

Budhistorik (40 bud)
3807347
4 200
3807081
3807346
3807081
3 800
3807345
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.