Matservis Ekberg

519060

ARVID EKBERG, "Wexiö guld", matservis, 44 dlr, Gustafsberg, flintgods, bestående av 12 djupa tallrikar, 13 mattallrikar, 5+8 assietter, såsskål, 4 uppläggningsfat samt kopp med fat

slitage, skador, nagg

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Matservis Ekberg

Budhistorik (1 bud)

3822461
2018-02-16 12:24:59

2018-02-16 kl 12:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.