Byrå rokokostil

519058

BYRÅ, rokokostil, 1800-talets andra hälft, fanerad med olika träslag, beslag i brons, höjd 115 cm

slitage, smärre skador

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Byrå rokokostil

Budhistorik (28 bud)
3821407
5 400
3821400
5 200
3821381
5 000
3821399
4 800
3821381
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.